Розклад занять – Ансамбль “Пульс”

Home/Розклад занять – Ансамбль “Пульс”

Розклад на 2017-2018 навчальний рік

ГрупаОсновний педагогПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
1Борсук О.В.18:30-20:15
Хореографія
Зал № 302, 303
Пех М.П.
Борсук О.В.
18:30-20:15
Сучасний
Зал № 303
18:30-20:15
Зал № 303
14:00-15:45
Акробатика, актор. майст.
Зал № 303, 302
Калюжний Я.В
Крохмальна К.М.
10:00-12:45
Зведена
с/ш № 106
2Борсук О.В.16:30-18:15
Хореографія
Зал № 302, 303
Пех М.П.
Борсук О.В.
16:30-18:15
Сучасний
Зал № 303
16:30-18:15
Зал № 303
12:00-13:45
Акробатика, актор. майст.
Зал № 303, 302
Калюжний Я.В
Крохмальна К.М.
10:00-12:45
Зведена
с/ш № 106
3Овсієнко К.В.16:30-18:15
Хореографія
Зал № 302, 303
Пех М.П.
Овсієнко К.В.
16:30-18:15
Сучасний
Зал № 101
16:30-18:15
Зал № 101
12:00-13:45
актор. майст.
Акробатика,
Зал № 302, 303
Крохмальна К.М.
Калюжний Я.В
10:00-12:45
Зведена
с/ш № 106
4Борсук О.В.14:30-16:15
Хореографія
Зал № 302
Пех М.П.
Борсук О.В.
14:30-16:15
Сучасний
Зал № 303
14:30-16:15
Зал № 303
10:00-11:45
Акробатика, актор. майст.
Зал № 303, 302
Калюжний Я.В
Крохмальна К.М
10:00-12:45
Зведена
с/ш № 106
5Агафонова Г.В.16:30-18:15
Сучасний
Зал № 101
16:30-18:15
Хореографія
Зал № 302, 209
Пех М.П. Агафонова Г.В.
16:30-18:15
Каб. № 209
10:00-11:45
актор. майст.
Акробатика,
Зал № 302, 303
Крохмальна К.М.
Каюжний Я.В
10:00-12:45
Зведена
с/ш № 106
6Панасюк Д.О.16:30-18:15
Акробатика
«Оріон»
Артема, 14
Зал № 1
Хілюк Є.О.
18:30-20:15
Сучасний
Зал № 101
18:30-20:15
Хореографія
Зал № 302, 101
Пех М.П.
Панасюк Д.О.
12:00-13:45
Зал № 101
10:00-12:45
Зведена
с/ш № 106
7Агафонова Г.В.14:30- 16:15
Сучасний
Зал № 303
14:30- 16:15
Хореографія
Зал № 302, 209
Пех М.П. Агафонова Г.В.
14:30- 16:15
Зал № 302
14:00-15:45
Акробатика
Каб. № 209
Хілюк Є.В.
10:00-12:45
Зведена
с/ш № 106
8Панасюк Д.О.14:30-16:15
Сучасний
Зал.№209
18:30-20:15
Акробатика
Зал № 303
Хілюк Є.О.
14:30-16:15
Хореографія
Зал №302, 209
Пех М.П, Панасюк Д.О.
14:00-15:45
Зал № 101
9Агафонова Г.В.18:30-20:15
Акробатика
зал № 303
Хілюк Є.О.
18:30- 20:15
Сучасний
Зал № 209
18:30- 20:15
Хореографія
Зал № 302,101
Пех М.П., Агафонова Г.В.
18:30-20:15
Зал № 302
12:00-13:45
Каб. № 209
10Панасюк Д.О.16:30-18:15
Сучасний
Зал № 209
16:30-18:15
Акробатика
"Оріон"
Артема, 14
Зал № 1
Хілюк Є.О.
16:30-18:15
Хореографія
Зал № 303, 209
Пех М.П., Панасюк Д.О.
10:00-11:45
Зал № 101
11Губенко І.В.18:30- 20:15
Акробатика
"Оріон"
Артема, 14
Зал № 2
Губенко І.В.
18:30-20:15
Хореографія
Зал № 302, 303
Пех М.П., Губенко І.В.
18:30-20:15
Каб. № 209
18:30- 20:15
Сучасний
"Оріон"
Артема, 14
Зал № 1
Монстович П.В.
10:00-11:45
Зал № 302
12Монстович П.В.18:30-20:15
Хореографія
Зал № 302
Пех М.П., Монстович П.В.
18:30-20:15
Зал № 101
14:00-15:45
Зал. № 303
13Монстович П.В.14:30-16:15
Хореографія
Зал № 302, 209
Пех М.П., Монстович П.В.
14:30-16:15
Акробатика
Зал № 101
Губенко І.В.
14:30-16:15
Зал. № 101
12:00-13:45
Зал № 303
14Опанасюк К.М.14:30- 16:15
Хореографія
Зал № 302, 209
Пех М. П., Опанасюк К.М.
14:30- 16:15
Каб. № 209
14:30- 16:15
Сучасний
"Оріон"
Артема, 14
Зал. № 2
Монстович П.В.
14:00-15:45
Каб. № 209
15Монстович П.В.16:30- 18:15
Хореографія
Зал № 302, 209
Пех М.П., Монстович П.В.
16:30- 18:15
Зал № 101
14:30-16:15
Акробатика
Зал № 101
Губенко І.В.
14:00-15:45
Вокал
Зал № 304
Іваницька К.В.
10:00-11:45
Зал № 303
16Опанасюк К.М.16:30-18:15
Хореографія
Зал № 302, 209
Пех М.П. Опанасюк К.М.
16:30-18:15
Каб. № 209
12:00-13:45
Вокал
Зал № 304
Іваницька К.В.
12:00-13:45
Каб. № 209
17Опанасюк К.М.18:30-20:15
Каб.. № 209
18:30-20:15
Каб. № 209
10:00-11:45
Вокал
Зал № 304
Іваницька К.В.
10:00-11:45
Каб. № 209
1 хлопціБорсук О.В.16:30-18:15
Сучасний
Зал № 303
16:30-18:15
Хореографія
Зал № 302, 303
Пех М.П.
Борсук О.В.
16:30-18:15
Зал № 302
Хілюк Є.О.
14:00-16:45
Акторська майстерність,
Акробатика,
Зал. № 302, 303
Крохмальна К.М.
Калюжний Я.В.
10:00-12:45
Зведена
с/ш № 106
2 хлопціГречкосій О.І.14:30- 16:15
Сучасний
Зал № 101
14:30- 16:15
Хореографія
Зал № 302, 303
Пех М.П., Гречкосій О.І.
14:30- 16:15
Зал № 101
10:00-11:45
Акробатика
«Оріон»
Артема, 14
Зал № 1
Хілюк Є.О
10:00-12:45
Зведена
с/ш № 106
3 хлопціГречкосій О.І.16:30-18:15
Сучасний
Зал № 101
16:30-18:15
Хореографія
Зал № 302, 303
Пех М.П., Гречкосій О.І.
18:30-20:15
Акробатика
Каб. № 209
Хілюк Є.О.
10:00-11:45
Каб. № 209
4 хлопціХілюк Є.О.14:30-16:15
Зал № 303
14:30-16:15
Хореографія
Зал № 302, 303
Пех М.П.,
Хілюк Є.О.
16:30-18:15
Сучасний
"Оріон"
Артема, 14
Зал. № 2
Монстович П.В.
14:30-16:15
Зал № 209
5 хлопціГречкосій О.І.18:30-20:15
Сучасний
Зал. № 101
18:30-20:15
Хореографія
Зал № 302
Пех М.П., Гречкосій О.І.
18:30-20:15
Зал № 101
12:00-13:45
Акробатика
«Оріон»
Артема, 14
Зал № 1
Хілюк Є.О

 

Школа естетичного розвитку “Пульсарік”

ГрупаОсновний педагогПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
18Каленська І.В.
Іваницька К.В.
Болховська О.І.
10:00-10:35
Вокал
Зал № 302
Іваницька К.В.
10:45-11:20
Хореографія
Зал. № 209
Каленська І.В.
11:30-12:05
Худ. творчість
Зал № 304
Болховська О.І.
10:00-10:35
Вокал
Зал № 302
Іваницька К.В.
10:45-11:20
Хореографія
Зал. № 209
Каленська І.В.
11:30-12:05
Худ. творчість
Зал № 304
Болховська О.І.
10:00-10:35
Вокал
Зал № 302
Іваницька К.В.
10:45-11:20
Хореографія
Зал. № 209
Каленська І.В.
11:30-12:05
Худ. творчість
Зал № 304
Болховська О.І.
19Каленська І.В.
Іваницька К.В.
Болховська О.І.
10:00-10:35
Хореографія
Зал. № 209
Каленська І.В.
10:45-11:20
Худ. творчість
Зал № 304
Болховська О.І.
11:30-12:05
Вокал
Зал № 302
Іваницька К.В.
10:00-10:35
Хореографія
Зал. № 209
Каленська І.В.
10:45-11:20
Худ. творчість
Зал № 304
Болховська О.І.
11:30-12:05
Вокал
Зал № 302
Іваницька К.В.
10:00-10:35
Хореографія
Зал. № 209
Каленська І.В.
10:45-11:20
Худ. творчість
Зал № 304
Болховська О.І.
11:30-12:05
Вокал
Зал № 302
Іваницька К.В.
20Каленська І.В.
Іваницька К.В.
Болховська О.І.
10:00-10:35
Худ. творчість
Зал № 304
Болховська О.І.
10:45-11:20
Вокал
Зал № 302
Іваницька К.В.
11:30-12:05
Хореографія
Зал. № 209
Каленська І.В.
10:00-10:35
Худ. творчість
Зал № 304
Болховська О.І.
10:45-11:20
Вокал
Зал № 302
Іваницька К.В.
11:30-12:05
Хореографія
Зал. № 209
Каленська І.В.
10:00-10:35
Худ. творчість
Зал № 304
Болховська О.І.
10:45-11:20
Вокал
Зал № 302
Іваницька К.В.
11:30-12:05
Хореографія
Зал. № 209
Каленська І.В.