23 серпня 2018 року відбулися Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України біля будівлі Міністерства молоді та спорту, за участю Міністра Ігоря Жданова, посла України в Аргентині Юрія Дюдіна,аташе з питань наукового та університетського співробітництва Посольства Французької республіки в Україні Сільвен Ріголле, державних службовців та працівників відомства.

Церемонія підняття прапору розпочалася зі слів вшанування українських героїв, які ціною власного життя захищають кольори національного стягу, незалежність та цілісність нашої держави на Сході України.

“Сьогодні прапори нашої країни, наш національний прапор підіймається у кожному містечку, селищі, селі, місті, в столиці України. Хотів би привітати всіх вас від імені Уряду України та Прем’єр-міністра України. Я щойно повернувся з церемонії, яку ми проводили біля Кабінету Міністрів України і куди зібралися представники нашої діаспори, які беруть участь в акції “Об’єднані прапором,” – відзначив Ігор Жданов під час вітального слова.

“Мільйони українців відзначають це свято. Тому що наш прапор – це прапор незалежної, суверенної і соборної України.”

Святковий настрій для гостей свята створили вихованці дитячого народного спортивно-танцювального ансамблю «Пульс» ЦТДЮ «Шевченківець» , які подарували символічну танцювальну композицію та розгорнули під будівлею Міністерства великий синьо-жовтий прапор.