“Движение, танец – по-моему, это гениально, потому что это безграничная самореализация.”  (Джуд Лоу)

Педагог концертних  груп

Освіта:

2013р. – закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Соціальна педагогіка” та здобула кваліфікацію магістра соціальної педагогіки; викладача соціально-педагогічних дисциплін; соціально-правового захисника.

2014р. – закінчила Вищий навчальний заклад “Університет сучасних знань” і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство” та здобула кваліфікацію юрист.

Грамоти:

2017 р. – Подяка Департаменту освіти і науки (КМДА)

2019 р. – Подяка Українського Державного Центру Позашкільної освіти

2020 р.- Подяка Міністерства освіти і науки України

Участь у семінарах:

2012 р. – в Всеукраїнський науково-практичний семінар “Різновиди сучасних танцювальних жанрів та їх вплив на формування культури спілкування дітей і молоді” на базі  дитячого народного художнього колективу “Спортивно-танцювального ансамблю “Пульс”. Центру творчості дітей та юнацтва “Шевченківець”.

2015р.- Всеукраїнський науково-практичний семінар “Допрофесійна і професійна освіта в умовах багатопрофільного позашкільного навчального закладу: хороеграфічне та образотворче мистецтво” на базі дитячого народного художнього колективу “Спортивно-танцювального ансамблю “Пульс”. Центру творчості дітей та юнацтва “Шевченківець”.

2015р.- Міжнародна конференція  “The Formula of European Citizen”

Інші форми самореалізації та їх результати :

2008р – закінчила дитячий Народний художній колектив “Спортивно-танцювальний ансамбль “Пульс” та отримала свідоцтво про позашкільну освіту.