«Травневі усмішки» громадський творчий проект  народного художнього колективу «спортивно-танцювальний ансамбль «Пульс»

«…У травні, коли місто вже вкрите свіжою зеленню парків та скверів, а вулиці столиці прикрашають легендарні київські каштани, на обличчях людей з’являється посмішка. Звичайна, проста, невимушена посмішка, від якої стає якось по особливому тепло і на серці, і на душі…»  (режисер проекту С.Косенко)

18 травня 2018 року, о 15.00, в Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (проспект Перемоги, 37) відбудеться яскраве дитяче хореографічне дійство «Травневі усмішки».

«Травневі усмішки» – авторський творчий проект народного художнього колективу «спортивно – танцювальний ансамбль «Пульс» центру творчості «Шевченківець», який присвячений традиційному травневому святкуванню Дня Києва, а також, 30-тиріччю ансамблю.

Концептуальна ідея проекту «Травневі усмішки» − знайомство із внутрішнім світом дитячого танцювального колективу і розуміння важливості дитячої усмішки. Адже дитяча усмішка – це запорука майбутнього для кожної нації, кожної країни. Нажаль, останнім часом навколо нас кількість посмішок, особливо дитячих, помітно зменшилася.

Тому автори проекту: незмінний художній керівник ансамблю, людина яка створила цей колектив 30 років тому, народна артистка України, відмінник освіти України Наталія Борсук та ідейний натхненник, досвідчена освітянка, автор чисельних публікацій з методик виховання дітей, директор Центру творчості «Шевченківець», заслужений працівник освіти України, Ірина Мосякова, хотіли б підкреслити, наскільки важливим є перебування дитини у творчому середовищі, яке надає дитині розуміння важливості головних родинних цінностей, якими вже три десятиліття дорожить і пишається колектив ансамблю «Пульс»: любов до своєї батьківщини, до свого міста, чесність, взаємоповага і взаємодопомога.

Акцентуємо Вашу увагу на тому, що реалізація задуму стала можливою завдяки участі у проекті КМДА «Громадський бюджет» https://gb.kyivcity.gov.ua/, який був підриманий киянами шляхом е-голосування. Громадський бюджет – інструмент активних громадян для зміни Міста, району на краще. Тут можна пропонувати свої проекти, долучатись до команд, об’єднуватись в спільноти та голосувати за інші цікаві ідеї. Це – Платформа реалізації ідей для покращення твого міста!

Колектив ансамблю висловлює особливу вдячність голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Гарязі Олегу Олександровичу, начальнику управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Яровій Євгенії Валентинівні за моральну та матеріальну підтримку нашого колективу.

Ансамбль «ПУЛЬС» висловлює щиру подяку усім режисерам-постановникам України, які доклали зусиль та надихнули на нові творчі здобутки за роки становлення дитячого творчого колективу.

Дякуємо всім працівникам ЦТ «Шевченківець» за підтримку і віру в ансамбль «ПУЛЬС».