Ми, танцювальна студія Impuls ансамблю Пульс, займаємось на базі філії Оріон Центру творчості Шевченківець. Ми розвиваємо в Києві новий в Україні напрямок хореографії – Shuffle, щоб збагатити хореографічну палітру сучасної хореографії. Наш колектив працює з 2013 року, вихованці мають навички початкового та основного рівня навчання. На чолі IMPULS-y стоїть педагог – Гусаренко Денис Маратович, випускник ансамблю Пульс, який живе цим стилем вже вісім років.

Ми маємо достойні досягнення в цьому виді танцю. В 2014 році на JTP World Cup 2014,було додано номінацію Shuffle, вихованці нашої студії показали себе на вищому рівні і завоювали головний приз.

Ансамбль Пульс та студія шафлу Impuls з 2016 року є співорганізаторами Всеукраїнських відкритих змагань з шафлу United Dance Beat які щорічно проводяться в офлайн та онлайн форматах.

З 2021 року змагання отримали статус міжнародного рівня.

І з першого  ж  року започаткування цих змагань вихованці  активно приймають  участь в цих змаганнях , де неодноразово займали почесні місця ,а саме :

United Dance Beat 2016 – 2 та 3 місце.

United Dance Beat 2017-2 та 3 місце.

United Dance Beat 2018-2 та 3 місце.

United Dance Beat 2019-2 місце.

United Dance Beat 2020-2 місце.

United Dance Beat 2021-2 місце.

Також активну участь гурток приймає в змаганнях :
Всеукраїнський турнір з Shuffle dance Battle in the ring 2021 – 1 місце.

Працюємо над командними номерами і над сольними виступами. Також, учасники команди беруть активну участь в батлах та фестивалях  де отримують своєрідне професійне спілкування та досвід.

Наші першочергові задачі: розширювати свої навички; збільшити чисельність команди; популяризувати даний танок в Києві та по всій території України.