Ми, танцювальна студія «IMPULS», займаємось на базі філії «Оріон» Центру Творчості Шевченківець. Ми єдині в Києві намагаємось розвивати новий в Україні напрямок – Shuffle, щоб збагатити хореографічну палітру цим своєрідним видом танцю. Наш колектив працює з 2013 року , в команді є 15 чоловік, всі учасники мають на даний час середній рівень майстерності. На чолі «IMPULS-y» стоїть командир і педагог – Байдюк Роман Юрійович, який «живе» цим стилем вже чотири роки. На теперішній час він знаходиться на військовій службі , а з вересня 2015 року педагогом став Гусаренко Денис Маратович , вихованець ансамблю Пульс який не зупиняється на саморозвитку , продовжує вдосконалювати свої навички в Shuffle та продовжує справу .

Ми знаходимось на початку шляху до своїх найвищих досягнень. Працюємо колективно над командними номерами і над сольними виступами. В 2013 виступали на всесвітньому чемпіонаті «JTP World Cup 2013» по джампстайлу зі своїм командним номером «Music Promo». Судячи з бурхливої реакції глядячевої зали, виступ справив хороше враження. Команда отримала танцювальний досвід і витримала своєрідний екзамен на публіці.
Також в 2014 році на «JTP World Cup 2014» ,було додано номінацію «Shuffle» , вихованці нашого гуртка показали себе на вищому рівні і завоювали головний приз .

Тепер наші першочергові задачі такі: розширити свої навички; збільшити чисельність команди; створити навчальну програму для колективу. Також, учасники команди беруть активну участь в відеобатлах, які називаются «Український Шаффл Рух», де отримують своєрідне «професійне» спілкування та досвід в танці.