Розклад на 2019-2020

ГрупаОсновний педагогПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
1Борсук О.В.18:30-20:15
сучасний
Борсук О.В.
Зал № 303
18:30-20:15
хореографія
Борсук О.В.
Федяніна А.Е.
Зал № 302,303
18:30-20:15
Борсук О.В.
Зал № 303
14:00-14:45
Акробатика
Калюжний Я.В
Зал № 303
15:00-15:45
Акторська
Крохмальна К.М.
Зал № 302
10:00-12:45
зведена
Борсук О.В.
СШ № 106
2Овсієнко К.В.18:30-20:15
сучасний
Овсієнко К.В.
«Оріон» Зал 1
18:30-20:15
хореографія
Овсієнко К.В
Федяніна А.Е.
Зал №303, 302
18:30-20:15
Овсієнко К.В.
Зал № 302
12:00-12:45
Акробатика
Калюжний Я.В.
Зал № 303
13:00-13:45
Акторська
КрохмальнаК.М.
Зал № 302
10:00-12:45
зведена
Овсієнко К.В.
СШ № 106
3Овсієнко К.В.16:30-18:15
сучасний
Овсієнко К.В.
«Оріон» Зал 1
16:30-18:15
хореографія
Овсієнко К.В.
Федяніна А.Е.
Зал №302, 303
16:30-18:15
Овсієнко К.В
Зал № 303
12:00-12:45
Акторська
Крохмальна К.М
Зал № 302
13:00-13:45
Акробатика
Калюжний Я.В
Зал № 303
10:00-12:45
зведена
Овсієнко К.В.
СШ № 106
4Коршун Д.О.18:30-20:15
хореографія
КоршунД.О.
Федяніна А.Е
Зал № 302, 101
18:30-20:15
Коршун Д.О.
Зал № 101
18:30-20:15
сучасний
Коршун Д.О.
«Оріон» Зал 2
10:00-10:45
Акторська
Крохмальна К.М
Зал № 302
11:00-11:45
Акробатика
Калюжний Я.В
Зал № 303
10:00-12:45
зведена
Коршун Д.О.
СШ № 106
5Агафонова Г.В.16:30-18:15
сучасний
Агафонова Г.В.
Зал № 303
16:30-18:15
хореографія
Агафонова Г.В.
Федяніна А.Е
Зал № 303, 302
16:30-18:15
Агафонова Г.В.
Зал № 302
10:00-10:45
Акробатика
Калюжний Я.В
Зал № 303
11:00-11:45
Акторська
Крохмальна К.М
Зал № 302
10:00-12:45
зведена
Агафонова Г.В
СШ № 106
6Коршун Д.О.15:00-16:20
хореографія
Коршун Д.О
Федяніна А.Е
Зал №101, 302
15:00-16:20
Коршун Д.О.
Зал № 101
15:00-16:20
сучасний
Коршун Д.О
«Оріон» Зал 2
15:00-15:45
Акробатика
Хілюк Є.О.
Зал № 101
16:00-16:45
Акторська
Крохмальна
Зал № 302
10:00-12:45
зведена
Коршун Д.О.
СШ № 106
7Агафонова Г.В.15:00-16:20
хореографія
Агафонова Г.В
Пех М.П
Зал № 302, 101
15:00-16:20
сучасний
Агафонова Г.В.
Зал № 302
15:00-16:20
Агафонова
Зал № 302
10:00-10:45
Акробатика
Хілюк Є.О.
Зал № 101
11:00-11:45
Вокал
Іваницька К.В
Каб № 304
11:00-11:45
Сучасний
Лазаренко К.О
Зал № 303
12:00-12:45
Акторська
Крохмальна К.М
Зал № 302
(за необхідністю дітей можуть викликати на зведену)
8Агафонова Г.В.18:30-20:15
хореографія
Агафонова Г.В
Пех М.П
Зал № 101, 302
18:30-20:15
сучасний
Агафонова Г.В.
Каб № 209
18:30-20:15
Агафонова Г.В.
Каб № 209
10:00-10:45
Вокал
Іваницька К.В
Каб № 304
11:00-11:45
Акробатика
Хілюк Є.О.
Зал № 101
12:00-12:45
Сучасний
Лазаренко К.О
Зал № 303
13:00-13:45
Акторська
Крохмальна К.М
Зал № 302
(за необхідністю дітей можуть викликати на зведену)
9Коршун Д.О.16:30-18:15
хореографія
Коршун Д.О
Федяніна А.Е
Зал № 302, 101
16:30-18:15
Коршун Д.О
Зал № 101
16:30-18:15
сучасний
Коршун Д.О
«Оріон» Зал 2
12:00-12:45
Муз. урок
Іваницька К.В
Каб № 304
13:00-13:45
Акробатика
Хілюк Є.О.
Зал № 101
10:00-10:45
Акторська
Крохмальна К.М
Зал № 302
10Губенко І.В.16:30-18:15
Губенко І.В.
Зал № 303
16:30-18:15
хореографія
Губенко І.В.
Федяніна А.Е
Пех М.П.
Зал № 303,302
16:30-18:15
Губенко І.В.
«Оріон» Зал 2
15:30-16:15
Муз. урок
Іваницька К.В
Каб № 304
11Губенко І.В.18:30-20:15
Губенко І.В.
Зал № 303
18:30-20:15
хореографія
Губенко І.В.
Федяніна А.Е
Пех М.П.
Зал № 303, 302
18:30-20:15
Губенко І.В.
«Оріон» Зал 2
13:00-13:45
Вокал
Іваницька К.В
Каб № 304
12Опанасюк К.М.15:00-16:20
хореографія
Опанасюк К.М.
Пех М.П
Каб № 209, 302
15:00-16:20
Опанасюк К.М.
Каб № 209
14:30-15:15
Вокал
Іваницька К.В
Каб № 304
13:30-15:15
Опанасюк К.М
Каб № 209
13Опанасюк К.М.16:30-18:15
хореографія
Опанасюк К.М.
Пех М.П
Каб № 209, 302
16:30-18:15
Опанасюк К.М
Каб № 209
16:30-17:15
Вокал
Іваницька К.В
Каб № 304
11:30-13:15
Опанасюк К.М
Каб № 209
14Опанасюк К.М.18:30-19:30
хореографія
Опанасюк К.М.
Пех М.П
Каб № 302, 209
18:30-19:30
Опанасюк К.М
Каб № 209
18:30-19:15
Вокал
Іваницька К.В
Каб № 304
10:00-11:00
Опанасюк К.М
Каб № 209
15Коваль В.М.16:30-18:15
хореографія
Коваль В.М
Пех М.П.
Зал №302,209
16:30-18:15
Коваль В.М.
Зал № 101
16:30-18:15
Коваль В.М.
«Оріон» Зал 1
26Толмашева В.А.16:30-18:15
Толмашева В.А
Зал № 101
16:30-18:15
Толмашева В.А
Каб № 209
16:30-17:30
хореографія
Толмашева В. А
Пех М.П.
Каб № 209
17:30-18:15
Вокал
Іваницька К.В
Каб № 304
27Толмашева В.А.18:30-19:30
Толмашева В.А
Зал № 101
18:30-19:30
Толмашева В.А
Каб № 209
17:30-18:30
хореографія
Толмашева В.А
Пех М.П
Каб № 209
18:30-19:15
Вокал
Іваницька К.В
Каб № 304
1 хлопціХілюк Є.О.18:30-20:15
сучасний
Хілюк Є.О.
«Оріон» Зал 2
18:30-20:15
хореографія
Хілюк Є.О.
Федяніна А.Е.
Пех М.П
Зал №302, 303
18:30-20:15
Хілюк Є.О.
Зал № 101
14:00-14:45
Акторська
Крохмальна К.М
Зал № 302
15:00-16:45
Акробатика
Калюжний Я.В
Зал № 303
10:00-12:45
зведена
Хілюк Є.О.
СШ № 106
2 хлопціХілюк Є.О.16:30-18:15
сучасний
Хілюк Є.О.
«Оріон» Зал 2
16:30-18:15
хореографія
Хілюк Є.О.
Федяніна А.Е
Пех М.П
Зал № 302, 303
16:30-18:15
Хілюк Є.О.
Зал № 101
14:00-14:45
Акробатика
Хілюк Є.О.
Зал № 101
15:00-15:45
Муз. урок
Іваницька К.В
Каб № 304
10:00-10:45
Сучасний
Лазаренко К.О.
Зал № 303
11:00-11:45
Акторська
Крохмальна К.М
Зал № 302 (за потреби дітей можуть викликати на зведені репетиції)
3 хлопціЛазаренко К.О.16:30-18:15
хореографія
Лазаренко К.О.
Пех М.П
Зал № 101, 302
16:30-18:15
Лазаренко К.О.
Каб № 209
16:30-18:15
Лазаренко К.О.
«Оріон» Зал 1
12:00-12:45
Акробатика
Хілюк Є.О.
Зал № 101
13:00-13:45
Муз. урок
Іваницька К.В
Каб № 304
4 хлопціГубенко І.В.15:00-16:20
Губенко І.В.
Зал № 303
15:00-16:20
хореографія
Губенко І.В.
Пех М.П
Зал № 302, 303
15:00-16:20
Губенко І.В.
«Оріон» Зал 2
14:00-14:45
Муз. урок
Іваницька К.В
Каб № 304
5 хлопціКоваль В.М.18:30-19:30
хореографія
Коваль В.М.
Пех М.П
Каб№ 209, 302
18:30-19:30
Коваль В.М.
Зал № 101
18:30-19:30
Коваль В.М.
«Оріон» Зал 1

ГрупаОсновний педагогПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
16Іваницька К.В
Шумило Т.В.
Суренщикова Л.В.
10:00-10:35
Хореографія
Шумило Т.В.
Каб № 209
10:45-11:20
Вокал
Іваницька К.В.
Зал № 302
11:30-12:05
Худ. творч.
Суренщикова Л.В.
Каб № 304
10:00-10:35
Хореографія
Шумило Т.В.
Каб № 209
10:45-11:20
Вокал
Іваницька К.В.
Зал № 302
11:30-12:05
Худ. творч.
Суренщикова Л.В.
Каб № 304
10:00-10:35
Хореографія
Шумило Т.В.
Каб № 209
10:45-11:20
Вокал
Іваницька К.В.
Зал № 302
11:30-12:05
Худ. творч.
Суренщикова Л.В.
Каб № 304
17Іваницька К.В
Шумило Т.В.
Суренщикова Л.В.
10:00-10:35
Худ. творчість
10:00-10:35
Худ. творч.
Суренщикова Л.В.
Каб № 304
10:45-11:20
Хореографія
Шумило Т.В.
Каб № 209
11:30-12:05
Вокал
Іваницька К.В.
Зал № 302
10:00-10:35
Худ. творч.
Суренщикова Л.В.
Каб № 304
10:45-11:20
Хореографія
Шумило Т.В.
Каб № 209
11:30-12:05
Вокал
Іваницька К.В.
Зал № 302
10:00-10:35
Худ. творч.
Суренщикова Л.В.
Каб № 304
10:45-11:20
Хореографія
Шумило Т.В.
Каб № 209
11:30-12:05
Вокал
Іваницька К.В.
Зал № 302
18Іваницька К.В
Шумило Т.В.
Суренщикова Л.В.
10:00-10:35
Вокал
10:00-10:35
Вокал
Іваницька К.В.
Зал № 302
10:45-11:20
Худ. творч.
Суренщикова Л.В.
Каб № 304
11:30-12:05
Хореографія
Шумило Т.В.
Каб № 209
10:00-10:35
Вокал
Іваницька К.В.
Зал № 302
10:45-11:20
Худ. творч.
Суренщикова Л.В.
Каб № 304
11:30-12:05
Хореографія
Шумило Т.В.
Каб № 209
10:00-10:35
Вокал
Іваницька К.В.
Зал № 302
10:45-11:20
Худ. творч.
Суренщикова Л.В.
Каб № 304
11:30-12:05
Хореографія
Шумило Т.В.
Каб № 209