Новини

Головна/Новини

Всеукраїнська шкільна ліга. Пліч-о-пліч

22 лютого 2024 року в ЗЗСО 61 відбулося урочисте відкриття районного етапу Всеукраїнської шкільної ліги “Пліч-о-пліч” Вихованці студій shuffle та break dance подарували всім танцювальну композицію “Dance mix”

22.02.2024|

Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці

21 лютого 2024 року відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці “Меморіал Костянтина Венгеля”. Вихованці ансамблю “Пульс” подарували всім присутнім хореографічному композицію “Київ вітальний”.

21.02.2024|

День Державного Герба України

День Державного Герба України, 19 лютого для вихованців студії “Пульсарік”, ансамблю “Пульс” було проведено інформаційну годину під назвою “Тризуб — Малий герб України”. Спершу діти прослухали інформацію про історію Тризуба, а потім власноруч намалювали один із головних символів держави.

19.02.2024|

Чемпіонат України зі стрибків на батуті

13 лютого 2024 року в приміщенні ЦСК Київ відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України зі стрибків на батуті серед юніорів та юніорок. Вихованці ансамблю “Пульс”привітали всіх учасників хореографічною композицією “Намисто”

13.02.2024|

Випуск магістрів

23 січня 2024 року вихованці ансамблю Пульс відкрили урочистий захід присвячений Випуску магістрів 2024 року педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, патріотичною хореографічною композицією Дивоцвіт України

23.01.2024|

З Днем Соборності України!

Вітаємо з Днем Соборності України! Щиро бажаємо завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію.

22.01.2024|

День пам”яті

16 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПАМ”ЯТІ “КІБОРГІВ”Славнозвісна фраза “Вони вистояли - не вистояв бетон” -увійшла в історію сучасної України. У цей день українці вшановують захисників донецького аеропорту. За витривалість, стійкість та мужність їх нарекли кіборгами. Вони стали символом патріотизму та відданості незалежній Україні. Сьогодні були проведені бесіди з вихованцями.

16.01.2024|

З Різдвом Христовим!

Вітаємо з Різдвом Христовим! Бажаємо кожній родині обємного тепла та затишку, а наше спільне прагнення до Перемоги нехай здійсниться якнайшвидше! Віримо в міць Збройних Сил України та цінуймо найцінніше, що маємо – наших рідних та нашу Україну! Нехай сьогоднішній день буде світлим, теплим і безпечним для кожного з вас.

25.12.2023|

Різдвяне сяйво

24 грудня в Центрі культури та мистецтв КПІ відбулася театралізована вистава “Різдвяне сяйво”.Глядачі разом із Святим Миколаєм та вихованцями ансамблю “Пульс” вирушили у неймовірну подорож Зоряним небом. Перебуваючи в гостях у різних сузірїв, глядачі мали змогу загадати бажання. А ще глядачі керували стихіями та врятували Різдво.Дякуємо ЗСУ за захист.

24.12.2023|