Новини

Головна/Новини

З Днем вишиванки!

Вишиванка – це символ віри, надії, любові. Символ сміливості, боротьби та перемог. Це частина духовної броні українців, яка захищає нас і світ від російського варварства. Тому сьогодні вишиванку вдягають і за кордоном наші друзі та союзники. Все буде Україна!

19.05.2022|

«Моя Україна!»

Флешмоб «Моя Україна!» В мистецтві черпаємо силу та віру в нашу перемогу! Сьогодні, знаходячись в різних куточках нашої України та світу, за сотні кілометрів від рідного дому, ми продовжуємо освітній процес з використанням дистанційних форм навчання, але твердо знаємо, що вже скоро зустрінемось! До підготовки онлайн занять підходимо творчо та [...]

07.05.2022|

Продовжуємо онлайн-заняття в нашій творчій родині. Дякуємо всім за те що долучаєтесь до наших зустрічей.Ми дуже раді що можемо побачити та почути наших дітей та батьків.

07.03.2022|

З Новим роком!

Вітаємо всіх з Новим роком! Бажаємо, щоб 2022-й приніс багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача! Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов'язково збудеться!

01.01.2022|

Дід Мороз у Королівстві Шоколаду

З 25 по 27 грудня 2021 року в Будинку кіно відбулося новорічне шоу для дітей "Дід Мороз у Королівстві Шоколаду" за участю вихованців ансамблю "Пульс". Глядачі мали змогу подорожувати до Королівства Карамелі, Шоколаду та були у гостях Пряничного Ельфа.

27.12.2021|

Казкові дива

22 грудня 2021 року в палаці культури та мистецтв СБУ відбулася новорічна казка для дітей «Казкові дива». Вихованці ансамблю «Пульс» зачарували всіх присутніх своїми хореографічними номерами.

22.12.2021|

Відкриття сучасної актової зали

20 грудня 2021 року відбулося урочисте відкриття сучасної актової зали після капітального ремонту у ЗЗСО 70 Шевченківського району. Яскраві виступи вихованців ансамблю «Пульс» ЦТ «Шевченківець» створили вибух емоцій у всіх присутніх.Це! Було! Нереально круто!

20.12.2021|

Загадаю Миколаю

19 грудня 2021 року в місті Обухів відбувся благодійний новорічний концерт Загадаю Миколаю з Т.Піскарьовою. У концерті взяли участь юні артисти та зірки української естради, які подарували справжню казку разом з вихованцями ансамблю Пульс для всіх присутніх.

19.12.2021|

Святий Миколай

18 грудня Святий Миколай завітав до вихованців ансамблю Пульс з подарунками. Вітаємо всіх з прийдешнім святом та Бажаємо всім приємних сюрпризів і радісних миттєвостей, будьте добрі й уважні один до одного, адже найпростіша добра справа це маленьке диво! Нехай це Свято наповнить ваш дім щастям, теплом і любов‘ю, а ваше [...]

18.12.2021|