Новини

Головна/Новини

З Новим 2023 Роком!

Вітаємо всіх з прийдешнім Новим 2023 роком!Нехай рік наступний принесе в кожну домівку віру, любов, спокій, добробут, затишок,і здійсниться одне єдине бажання мільйонів українців… Дякуємо ЗСУ!Віримо в ЗСУ!Все буде Україна!

31.12.2022|

Янголи-охоронці для наших захисників

13 грудня 2022 року вихованці ансамблю Пульс виготовили для наших захисників патріотичні обереги у вигляді Янголят. Зроблені обереги будуть передані нашим захисникам разом зі смаколиками до дня Святого Миколая.Бажаємо всім захисникам та захисницям завжди бути під крилом свого Янгола-Охоронця.Дякуємо ЗСУ!

13.12.2022|

Чемпіонат України

10 грудня 2022 року в спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося урочисте відкриття: Чемпіонату України серед вікових груп зі стрибків на батуті. Чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці. Чемпіонату України серед юнаків та дівчат зі стрибків на акробатичній доріжці.Вихованці ансамблю Пульс відкрили захід патріотичною композицію Дивоцвіт України. Дякуємо ЗСУ [...]

10.12.2022|

Заняття-презентації

З 21 листопада по 28 листопада 2022 року у вихованців ансамблю Пульс відбулися заняття-презентації. Дякуємо педагогам та дітям за цікаві заняття. Батькам за підтримку. Дякуємо ЗСУ за захист.Іноді без світла, без води - але заняття за розкладом. Не перемогти нас нікому.Віримо в перемогу.

29.11.2022|

З Днем української писемності та мови!

  Сьогодні, 9 листопада, в нашій державі відзначається День української писемності та мови. Це свято було встановлене указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора — послідовника творців словянської писемності Кирила і Мефодія. Український народ має давню історію, він витворив оригінальну й неповторну [...]

09.11.2022|

Створення символу-оберегу

На честь Дня захисників та захисниць України, дякуючи Департаменту освіти і науки міста Києва в колаборації з Artrehub (тренер Олена Хомякова) вихованцям ансамблю Пульс 14 жовтня 2022 року було проведено онлайн-заняття Створення символу-оберегу на основі техніки червоної нитки. Діти створили для військовослужбовців індивідуальні рукотворні обереги.

19.10.2022|

З Днем Захисників і Захисниць України!

14 жовтня - день Захисників і захисниць України, Покрови Святої Богородиці, День Українського Козацтва! Шановні наші захисники та захисниці! У цей день хочеться просто подякувати Вам за відданість своїй державі, за сміливість та відвагу, якими Ви здобуваєте перемогу. Завдяки цій праці ми можемо спокійно ходити по рідній землі. Дякуємо!

14.10.2022|