До початку набору на 2024-2025 навчальний рік
залишилось:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Народний художній колектив Спортивно – танцювальний ансамбль ПУЛЬС центру творчості дітей та юнацтва Шевченківець в кінці серпня кожного року гостинно відкриває двері для всіх бажаючих займатися спортом (художньою гімнастикою та акробатикою), хореографією, для всіх, хто, почувши музику, не може встояти на місці і починає танцювати. В ансамблі може займатися дитина віком від 3 до 21 років, яка не має протипоказань лікаря до занять в спортивно-танцювальному колективі.

Залежно від спортивних даних, віку, зросту, ваги, музичності діти потрапляють в початкові групи. Заняття проводяться три рази на тиждень для школярів початкових класів початок заняття о 14:30, для дітей 3-4 років о 18:30, для дітей 5-6 років о 16:30. Хлопчики і дівчатка займаються в окремих групах за окремими навчальними програмами. Якщо дитині 12-15 років і вона ніде і ніколи не займалася і хоче танцювати – ансамбль ПУЛЬС готовий прийняти її до своєї сім’ї.

Для наших вихованців розроблені спеціальні різновікові навчальні програми. Для батьків двічі на навчальний рік проводяться відкриті заняття, де діти показують все чому навчились за певний проміжок часу. Наприкінці року проводяться іспити – це заліки із акробатики. За підсумками навчального року діти переводяться в підготовчі або концертні групи. Якщо дитина не здала заліки, не була присутня на відкритих заняттях або не засвоїла програму – їй пропонують пройти повторний курс навчання. Терпіння і наполегливість, серйозне ставлення до занять дадуть можливість дітям виступати на кращих концертних майданчиках Києва та України, а батькам отримувати задоволення, дивлячись на них.

Народний художній колектив Спортивно-танцювальний ансамбль “Пульс” проводить набір в школу естетичного розвитку Пульсарік. Запрошуємо дітей від 3 до 6 років на заняття хореографії, музичного заняття та художньої творчості , які проводяться тричі на тиждень (понеділок, середа та п’ятниця) з 10:00 до 12:05. На базі колективу працюють студії: Shuffle dance, Breakdance, циркова студія “Шапіто”.

Для запису в нашу творчу родину Вам потрібно заповнити анкету за наступним посиланням “Анкета для запису” , наші педагоги зв’яжуться з вами в найближчий термін. Якщо бажаєте прийти особисто, чекаємо на Вас з Вашою дитиною з 25 серпня за адресою: вул. Січових стрільців, 14 (вхід з двору). У робочі дні ( Пн.-Пт. ) – 15.00 – 20.00, у вихідні дні ( Сб  ) – 10.00 – 15.00

Всю інформація про набір дітей Ви можете дізнатися з 25 серпня

Довідки за тел: 044-486-31-40

050-381-92-64 (художній керівник Олеся Борсук)