До початку набору на 2021-2022 навчальний рік
залишилось:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Народний художній колектив Спортивно – танцювальний ансамбль ПУЛЬС центру творчості дітей та юнацтва Шевченківець в кінці серпня кожного року гостинно відкриває двері для всіх бажаючих займатися спортом (художньою гімнастикою та акробатикою), хореографією, для всіх, хто, почувши музику, не може встояти на місці і починає танцювати. В ансамблі може займатися дитина віком від 3 до 21 років, яка не має протипоказань лікаря до занять в спортивно-танцювальному колективі.

Залежно від спортивних даних, віку, зросту, ваги, музичності діти потрапляють в початкові групи. Заняття проводяться три рази на тиждень для школярів початкових класів з 14:30 до 16:15 , для дітей 3-4 років з 18:30 до 20:15, для дітей 5-6 років з 16:30 до 18:15. Хлопчики і дівчатка займаються в окремих групах за окремими навчальними програмами. Якщо дитині 12-15 років і вона ніде і ніколи не займалася і хоче танцювати – ансамбль ПУЛЬС готовий прийняти його до своєї сімї.

Для дівчаток та хлопчиків школярів та дошкільнят розроблені спеціальні різновікові навчальні програми. Для батьків двічі на навчальний рік проводяться відкриті заняття, де діти показують все чому навчились за певний проміжок часу.

Наприкінці року проводяться іспити – це заліки із загальної фізичної підготовки, спеціальної фізичної підготовки та змагання з трьох видів (вправи з елементами художньої гімнастики та спортивної акробатики): з елементами акробатики; з мячем та скакалкою для дівчаток; показові виступи для хлопчиків.

За підсумками навчального року діти переводяться в підготовчі або концертні групи. Якщо дитина не здала заліки, не була присутня на змаганнях або не засвоїла програму – їй пропонують пройти повторний курс навчання.

Терпіння і наполегливість, серйозне ставлення до занять дадуть можливість дітям виступати на кращих концертних майданчиках Києва та України, а батькам отримувати задоволення, дивлячись на них.

Народний художній колектив Спортивно-танцювальний ансамбль Пульс проводить набір в школу естетичного розвитку Пульсарік. Запрошуємо дітей від 3 до 6 років на заняття з англійської мови, хореографії та художньої творчості , які проводяться тричі на тиждень (понеділок,середа та пятниця) з 10:00 до 12:05.

Чекаємо на Вас з Вашою дитиною:

з 25 серпня по 10 вересня

У робочі дні ( Пн.-Пт. ) – 15.00 – 20.00

У вихідні дні ( Сб , Нд ) – 10.00 – 15.00

За адресою: вул. Січових стрільців, 43