“Совершенства техники танца недостаточно. Без души танцора оно сирота”

Сильвия Гуиллем

Керівник гуртка – методист.

Освіта:
2003 р. – закінчила Херсонський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія” та здобула кваліфікацію вчителя хореографії, етики, естетики,художньої культури.
2010 р. – закінчила Херсонський державний університет і здобула ступінь магістра за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія” та здобула кваліфікацію викладач хореографічних дисциплін.
2016 р. – закінчила Державний вищий навчальний заклад “Університет менеджменту освіти” здобула ступінь магістра за спеціальністю Управління навчальним закладом, здобула кваліфікацію керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).
з 2017 р. – Аспірантка Національної Академії Педагогічних Наук України. ДВНЗ “Університету Менеджменту Освіти”.

Курси:
2000 р. – закінчила курси інструкторів оздоровчої аеробіки, організоване
Федерацією спортивної аеробіки України (ФСАУ).

Грамоти:
2007 р. – Головного управління освіти і науки.
2013 р. – Шевченківської районної в м. Києві адміністрації.
2014 р. – Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

2012 р., 2015 р. – Подяка Міністерства освіти і науки України
2017 р. – Шевченківської районної в м. Києві Державної адміністрації.
2017 р. – Грамота Міністерства освіти і науки України
2018 р. – Нагороджена знаком “Відмінник освіти України”

Інші форми самореалізації:
2012 р. – Всеукраїнський науково-практичний семінар “Різновиди сучасних танцювальних жанрів та їх вплив на формування культури спілкування дітей і молоді” на базі дитячого народного художнього колективу “спортивно-танцювального ансамблю “Пульс” . Центру творчості дітей та юнацтва “Шевченківець”. В рамках семінару педагогом проведено відкритий урок: contemporary для дівчат 15 – 16 років та майстер – клас для педагогів: хіп-хоп для дітей віком 9 – 10 років.
2014 р. – Всеукраїнська науково – практична конференція “Трансформаційні процеси в умовах суспільного розвитку: тенденції, концепції та новаторство в освіті”.
2015 р. – Всеукраїнський науково-практичний семінар “Допрофесійна і професійна освіта в умовах багатопрофільного позашкільного навчального закладу: хореографічне та образотворче мистецтво” на базі дитячого народного художнього колективу “спортивно танцювального ансамблю “Пульс” . Центру творчості дітей та юнацтва “Шевченківець”. В рамках семінару педагогом проведено відкритий урок: contemporary для дівчат 16-17 років та майстер – клас для педагогів: афро-джаз для дітей віком 10-12 років.
2015 р. – Міжнародна конференція з розвитку громадянської активності молоді в межах двостороннього Литовсько-Українського проекту зі співробітництва в галузі розвитку “Формула громадянина Європи”.
2015 р. – Науково – практична конференція “Дні науки – 2015: Наука і практика в професійній діяльності фахівців”.
2015 р. – Науково – методичний семінар “Управління навчальним закладом в умовах транформаційних перетворень”.
2015 р. – ІІ Всеукраїнська науково – практична конференція: “Елітний менеджер: технологія підготовки в системі національної освіти”.
Науково-методологічний семінар “Позиціонування навчального закладу на ринку освітніх послуг засобами традиційних та новітніх медіа” м. Київ, 02 листопада 2017 р.

2018р.: Тренінг “Основи краундфандінгу та фандрайзінгу в позашкільній освіті” м. Київ, 10 листопада 2017 року. Всеукраїнська науково-практична конференція “Управління закладами освіти на засадах акмеологічного підходу” м. Житомир, 16 березня 2018р

ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет конференція “Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології” м. Київ, 19 квітня 2018 р.
Character Development Seminar м. Київ, 20 вересня 2018 р
V Міжнародна науково-практична конференція “Наукова еліта у розвитку держави” м. Київ, 25-26 вересня 2018 р.
Міжкафедральний науково-методологічний семінар “Позиціонування навчального закладу на ринку освітніх послуг засобами традиційних та новітніх медіа” м. Київ, 31 жовтня 2018 р.
Всеукраїнська науково-практична конференція “Філософсько-світоглядні засади трансформації освіти: простір соціальної взаємодії” м. Рівне, 16 листопада 2018 р.
Всеукраїнський круглий стіл “Підготовка педагогів позашкільної освіти: шлях становлення і розвитку” м. Київ, 27 лютого 2019р.

2019: Всеукраїнській освітній коворкінг з онлайн-трансляцією “Чек-лист ключових компетентностей педагога Нової української школи для формальної і неформальної освіти” м.Київ 09 квітня 2019 р.

Всеукраїнський науково-методичний семінар “Концептуальні основи модернізації змісту позашкільної освіти” м. Київ, 24 квітня 2019р.

Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених м.Київ, 16 травня 2019р.

Участь у роботі Літньої школи для аспірантів та молодих учених і педагогів – дослідників у межах проєкту ” Україна ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях” м. Київ, 03 червня 2019 р.

Всеукраїнський семінар майстер-клас “Сучасна українська хореографія. Стилізація народного танцю” м. Київ,  04 жовтня 2019 року

Участь у конференції молодих вчених “Формування сучасних педагогічних технологій та освітніх систем” м.Одеса, 6-7 грудня 2019 р.

2020: Міжнародна online конференція “Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра” 19-20 червня 2020 р.

Участь у Всеукраїнській міжгалузевій літній школі online з міжнародною участю “Адаптивне управління в освіті: цифрові виклики”, 7 – 9 липня 2020 р.

Міжнародний онлайн семинар “Applied Psychology in the Context of Societal Changes”, 25 вересня 2020 р.

ІІ Всеукраїнський науково-методологічний семінар “Позиціонування закладу освіти засобами новітніх технологій менеджменту”, 30 жовтня 2020 м.Бориспіль.

2021: VI Всеукраїнський науковий форум з міжнародною участю “Адаптивні процеси в освіті”, 05-06 лютого 2021 р.

Член авторського колективу “Навчальні програми з позашкільної освіти.”Художньо-естетичний напрям” рекомендовано Міністерством освіти і науки України, схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 3 від 29 грудня 2015 року).