“Танец — это тайный язык души.” (Марта Грэхем)

Шумило Тамара Володимирівна

Керівник гуртка

Освіта:

2019 р. – закінчила Державний вищий навчальний заклад “Університет менеджменту освіти” здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти: магістр; спеціальність: “Менеджмен”; освітня програма: Управління навчальним закладом. Магістр менеджменту, керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).

2015 р. – закінчила Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради “Коледж культури і мистецтв” за спеціальністю “Хореографія” та здобула кваліфікацію керівник аматорського хореографічного колективу, артист ансамблю хореографії, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

2014 р. – закінчила Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Молекулярна біотехнологія” та здобула кваліфікацію біотехнолога.

2012 р. – сертифікат з англійської мови “Educational research centre of foreign languages intensive teaching “Intensive” KNEU.

1997 по 2012р. – навчалася в Народному художньому дитячому колективі “Спортивно-танцювальний ансамбль “Пульс” Центру творчості дітей та юнацтва “Шевченківець” склала кваліфікаційні іспити та отримала свідоцтво про позашкільну освіту.

Грамоти:

2016 – Подяка ШРДА

2017 р. – Грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу київської міської ради (КМДА)

2020 р. – Почесна грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу київської міської ради (КМДА)

Інші форми самореалізації:

2020 р. – брала участь у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції “Theoretical foundations of modern science and practice” та отримала сертифікат.

2019 р. – брала участь у IV Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції “Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології” та отримала сертифікат.

Укладач та член авторського колективу “Навчальні програми з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям” рекомендовано Міністерством освіти і науки України, схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 3 від 29 грудня 2015 року).

2015 р. – Всеукраїнський науково-практичний семінар “Допрофесійна і професійна освіта в умовах багатопрофільного позашкільного навчального закладу: хореографічне та образотворче мистецтво”, який проводився на базі експериментального позашкільного навчального закладу всеукраїнського рівня – Центр творчості дітей та юнацтва “Шевченківець”. В рамках семінару проводила відкритий урок сучасної ритміки з дітьми 2 року навчання (4-5 років).

2015 р. – Міжнародна конференція з розвитку громадянської активності молоді в межах двостороннього Литовсько-Українського проекту зі співробітництва в галузі розвитку “Формула громадянина Європи”.

Всеукраїнська науково-практична конференція “Біотехнологія ХХІ століття”. Диплом за ІІІ місце (2013р.), диплом за ІІ місце (2014р.)

2012 р. – Всеукраїнський науково-практичний семінар “Різновиди сучасних танцювальних жанрів та їх вплив на формування культури спілкування дітей і молоді” на базі дитячого Народного художнього колективу “Спортивно-танцювальний ансамбль “Пульс” Центру творчості дітей та юнацтва “Шевченківець”.

2008 р. – учасник третього Міжнародного фестивалю дитячої творчості “Веселий вітер”, м. Кранево (Болгарія) у складі ансамблю “Пульс”.

2005 р. – учасник Міжнародного фестивалю “Планета юність”, м. Тарту (Естонія) у складі ансамблю “Пульс”.

2003 р. – учасник Міжнародного фестивалю “Слов’янский базар у Вітебску” у складі ансамблю “Пульс”.