“Музыка—это голос души… Одна только мелодия—источник того непобедимого могущества, которым обладает вдохновенное искусство.”  

(Жан-Жак Руссо) 

Освіта: закінчила у 2004 році Київський національний університет культури і мистецтв і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Музичне мистецтво” та здобула кваліфікацію викладач, артист-вокаліст.

Додаткова освіта:  У 1997 р. закінчила дитячу музичну школу ім. Л. Ревуцького по класу фортепіано, у 1999 р. закінчила київську спеціалізовану школу № 71 з поглибленим вивченням англійської мови, у 1999 р. закінчила “Київський бізнес-коледж” при НТУУ “КПІ” за спеціальністю бухгалтер-економіст

Інші форми самореалізації: З 1996 р. солістка гурту “Альтана” з.а.України, композитора Володимира Бистрякова. Як вокалістка, співпрацювала з М.Караченцовим, А. Анкудіновим, О.Малініним, М. Шуфутінським, В. Засухіним, О. Василенко (гастролі  в Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Літві, Греції,Турції, Ізраїлі, Іспанії та ін.) . Як співачка, приймала участь у  багатьох міжнародних фестивалях (фестиваль анімаційних фільмів “Крок” , міжнародний дитячий фестиваль “Артек”, міжнародний кінофестиваль “Бригантина”, Бердянський міжнародний кінофестиваль, Міжнародний кінофестиваль “Стожари”, Київський Міжнародний кінофестиваль “Молодість”, фестиваль мистецтв “Ялтинські канікули”, Всесвітній фестиваль молоді і студентів у Венесуелі, у складі делегації рекламно-туристичного туру “Україна-Малайзія” та ін.). Член журі дитячих конкурсів та оглядів самодіяльності. Як педагог з вокалу— робота з акторами у мюзиклах та спектаклях, підготовка вокалістів до конкурсів та фестивалів    (учні–лауреати конкурсів “Art Talent Fest”, “Чарівна свічка”, Всеукраїнського конкурсу “Yellow Submarine”, міжнародного конкурсу-фестивалю “Діамант Карпат”, “Телешанс” та ін.) . Запис пісень до анімаціонних фільмів, участь у телевізійних програмах та радіо ефірах, зйомки в кіно в якості актриси і співачки (“Оттепель” ). Запис трьох альбомів пісень В.Быстрякова. Зйомки кліпів.

Праця: З 2007 р. –Центр творчості дітей та юнацтва “Шевченківець”

2011р.-2013р. педагог з вокалу в ШДЕМ (за сумісництвом), з 2013р. керівник вокального гуртка при Українському колежі ім. В. Сухомлинського (за сумісництвом). У 2014 році разом з чоловіком заснувала творчу майстерню “школа-студія Володимира та Ольги Бистрякових”. З 2016 року, як педагог з вокалу, співпрацювала з Київським муніципальним театром ляльок на лівому березі Дніпра (спектаклі та мюзикли “Лікар Айболить”, “Алі-Баба”, “Пан Коцький”, “Пригоди Лісовичка” та інші). З 2019 року солістка інструментальної групи “Завжди Зелений”.