Датою створення студії брейк – дансу  на базі Центру творчості « Шевченківець», як підрозділ Народного художнього колективу «Спортивно -танцювального ансамблю «ПУЛЬС» є 1 вересня 2003.

Все починалося з п’ятьох молодих людей, які в пошуках приміщення для тренувань брейк – дансом прийшли просити про це у художнього керівника ансамблю «ПУЛЬС» Наталію Борсук. Побачивши майбутнє в цих «дітях вулиць» спільними зусиллями Наталії Борсук та директора Центру творчості « Шевченківець» Ірини Мосякової був створений гурток брейк – дансу, як одна з груп ансамблю «ПУЛЬС».

Сьогодні таких груп шість, а це близько 100 дітей які хочуть навчитися, навчаються і танцюють брейк – дансу у  всіх його видах три – чотири рази на тиждень. На заняттях діти отримують знання зі спортивної акробатики, гімнастики та хореографії, які сприяють навчанню брейк – дансу . БРЕЙК – ДАНС з одного боку – це сила, спритність, гнучкість, спорт, а з іншого – танець, творчість, мистецтво, яке загартовує не лише тіло, а й дух, як дітей, так і дорослих. Займатися цим творчим видом спорту можуть всі бажаючі з 11 років до 21 року.

Групи працюють за авторською комплексної навчальній програмі Народного художнього колективу «Спортивно -танцювального ансамблю «ПУЛЬС»  мета якої сформувати у вихованців особистісно – ціннісне ставлення до хореографічно – спортивного мистецтва, виховання морально – естетичних ідеалів, культури здоров’я у відповідності з віковими та індивідуальними особливостями дитини.