Ідея створення JTP виникла в 2009 році на базі спортивно-танцювального ансамблю «Пульс». У зв’язку з появою в Україні такого сучасного танцювального напрямку як jumpStyle.

1 лютого 2010 року в місті Києві була відкрита перша студія сучасного танцю JumpStyle як один з підрозділів спортивно-танцювального ансамблю «Пульс». На той момент вівся набір до школи джампа, і всього лише за 2 тижні в школі було вже 15 чоловік, юних тоді хлопців і дівчат, які хотіли навчитися танцювати, як педагог Шкапоiд Андрiй випускник ансамблю “Пульс”.

Через два з половиною місяці завдяки художньому керівнику ансамблю «Пульс» вихованці студії JumpStyle вийшли на сцену. Зал був вражений, таких оплесків, напевно ні одна дитина, яка була на сцені не чула. І кожен, виконавець ,виходячи після концерту, виходив з гордістю в серці і з думками у голові «Я частина JumpStyle Team «PULSE». І донині кожен новий учень студії сучасного танцю JumpStyle є частиною команди і членом величезної сім’ї.

З 2010 року проводяться міжнародні змагання по джампстайлу JTP World Cup, максимальна кількість учасників була в 2012 році і досягла близько 120 учасників. З 2015 року педагогом став Воробйов Євген Євгенович. На сьогоднішній час групи продовжують активно тренуватися і проводять набір дітей щороку